KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13431057
nr 1343 1057
Oidentifierad konstnär. Kvarnen vid Waldemarsudde. Signerad Molly. Olja på pannå, 54x45 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 24 augusti 2020
kl 20:51:48
23/8 21:47:08
24 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm